מימון רכב

לקנות רכב חדש נחשב לחלום מאתגר לרובינו, וצעד כלכלי מאד חשוב בחיינו, אבל חלום זה מחייב השקעה כספית לא קטנה. מימון רכב נחשב כיום לפתרון לחלומותינו ברכישת הרכב האהוב עלינו, מה זה אומר מימון רכב? מימון רכב: זהו הפתרון למזומנים של מחיר הרכב החדש, אשר מציעה אותו חברות ההשכרה או הבנקים . מימון זה מתן הלוואה במטרה לרכישת רכב חדש, הסכום של ההלוואה מחולק לתשלומים חודשיים נוחים. הלוואה זו ניתנת ע"י הבנקים או החברה המשכירה, וקבלת ההלוואה תהיה מותנת בשעבוד הרכב עד שהקונה יכסה את כל תשלומי ההלוואה. אחרי קבלת ההלוואה הרכב יירשם כמשועבד לבנק או לחברה המשכירה ומתחייב לתשלום חודשי של סכום שנקבע, המוכר מקבל את ההלוואה בשלמותה כאילו שהלקוח שילם מחיר האוטו במזומן. סכומי ההלוואה וסוגי המימון ,אם זה מלא או חלקי מסכום הרכב, יהיו בהתאם לעסקה שאושרה בין המוכר לקונה, וזה אשר תלוי בסוג הרכב, איזו שנה הרכב, יכולתו הכספית של הקונה, גובה התשלום, תקופת המימון ועוד ….

איך מתבצע מימון רכב: ישנם שני מסלולים למימון הרכב הראשון הינו מימון רגיל אשר מדובר בהלוואה לכל דבר המחולקת לתשלומים חודשיים , סוג מימון זה נחשב לכדאי מכיוון שהינו נערך בהתאם לצרכיו ויכולתו של הקונה ויתרה מזה שהרכב נרשם על שם הקונה, מסלול זה אופייני לבנקים .

מסלול אחר למימון רכב הינו חברות ליסינג מימוני, המציעות ללקוח רכישת רכב ע"י הלוואה שתשלומיה קבועים מראש, הקונה משלם מקדמה בהתחלה , והשאר תשלומים,לאור עסקה זו הקונה רוכש רכב מחברת הליסינג ומסכם איתה שימוש ברכב לתקופה שקבועה מראש, עבור תשלומים חודשיים שבדרך כלל לתקופה הנעה בין 36 -60 חודשים , אחרי תום העסקה ירכוש הקונה את הרכב במחיר הזדמנות שכבר נקבע מראש בינו לבין החברה או שמחזיר אותה לחברה, היתרון בליסינג הוא שהחברה דואגת בכל הנוגע לביטוחים, לתחזוקה של הרכב, ביקור במוסכים, טסטים ועוד. אך בשיטת המימון אתה מטפל בכל לבד.

עוד כתבות שיענינו אותך:
חניונים, חניה מהנייד – באתר פנגו