מוסך

מוסך פולקסווגן – הטוב ביותר בשביל הרכב שלך

פולקסווגן – אחת מיצרניות הרכב המובילות בכלהעולם, נחשבת לחברה מובילה ופופולארית גם בישראל. רכבי פולקסווגן מיובאים לישראל עלידי חברת צ'מפיון מוטורס.

רכבי פולקסווגן ידועים בעולם כולו כרכבים מפוארים ובטיחותיים במיוחד, המעניקים לנוהגים בהם חוויית נהיגה מעולם אחר. אבל כדי לשמור על הרכב, וזהו בהחלט רכב שכדאי לשמור עליו, חייבים לתחזק ולטפל בו כראוי ובזמן.אם אתם רוצים להבטיח את אריכות חייה של הפולקסווגן שלכם, טפלו במכונית אך ורק על ידי מוסך פולקסווגן. איך מגיעים אל מוסך פולקסווגן? יבואנית המותג בישראל – צ'מפיון מוטורס, מעמידה לרשותכם 40 מוסכים מורשי יבואן, שייתנו לכם את השירות האמין, המקצועי והמתאים ביותר.

מוסך פולקסווגן מורשה מטעם משרד התחבורה ומחזיקבכל הרישיונות והאישורים הנדרשים על פי חוק. מוסך פולקסווגן יספק את כל הטיפולים להםהרכב הזקוק, ויבצע תיקונים במקצועיות המרבית, עם יתרון אחד ברור – מוסך פולקסווגן מתמחהבכל דגמי פולקסווגן ועובד אך ורק עם חלקים מקוריים של החברה.

טיפול תקופתי – רק על ידי מוסך פולקסווגן

כל רכב, גם החדש והאיכותי ביותר, צריך בדיקות וטיפולים תקופתיים. בעבר, נהוג היה לכנות את הטיפול "טיפול 10,000", אך כיום,היצרניות המובילות כולל פולקסווגן, ממליצות לעשות טיפול לרכבים חדשים כל15,000 ק"מ, או אחת לתקופה של בין חצי שנה לשנה.

לא כל מוסך יספק לכם את הטיפול הטוב ביותר עבור הפולקסווגן שלכם. מוסך פולקסווגן עובד עם השמנים והנוזלים המתאימים במיוחד עבור הרכב שלכם, ובקיא בכל נתוני הרכב המומלצים על ידי היבואנית. במידה ויש להחליף חלקים ברכב – רק מוסך פולקסווגן יספק עבורם את החלפים המקוריים – פלגים, פילטרים, פלטינות, מצברים לרכב , או כל מה שמצריך החלפה.

טיפול על ידי מוסך פולקסווגן יעניק לכם ביטחון וראש שקט – כל הטיפול בהגה, בבלמים, בצמיגים ובכל מה שאמור להבטיח נהיגה בטיחותית,מטופל על ידי מוסך המורשה על ידי יבואנית החברה ומומחה בטיפול ברכבי פולקסווגן.

הכן רכבך לחורף – רק על ידי מוסך פולקסווגן

כולנו יודעים כי בתקופת החורף עולה מספר תאונות הדרכים. הראות הלקויה, הכבישים החלקים, נוסיף לכך רכב בעל ליקוי כלשהו – והסיכויים לתאונת דרכים רק עולים. כל רכב חדש או ישן, בטיחותי ככל שיהיה, חייב להיות מוכן כיאות לעונת החורף. מוסך פולקסווגן יכין את רכבך לחורף בצורה הטובה ביותר. בבדיקה יש לבדוקהאם הבלמים תקינים, האם הצמיגים לא בלויים והגלגלים מאוזנים, האם כל האורות תקינים,המגבים עובדים כראוי, מערכת הפשרת האדים מהשמשה תקינה ועוד. זכרו – מוסך פולקסווגןהנו מוסך מורשה ייבואן, אשר יעניק לפולקסווגן שלכם את השירות הטוב ביותר, ישתמש אךורק בחלפים מקוריים של היצרן אם צריך, ויכין את המכונית לנסיעת חורף נעימה ובטיחותית.